Opinie o projektach Fundacji "Nacja Liderów"

Opinia uczestniczki kursu "Poszczególne kroki. Zapobieganie wypalenia. Regeneracja zasobów"
 • Dziękuję. Z pomocą waszego kursu wyszłam z mrocznej przestrzeni bezradności. Udało mi się złapać oddech pełną klatką piersiową, rozejrzeć się, zrozumieć siebie i ludzi obok. Zrozumiałam co będzie moim kolejnym krokiem i w jakim kierunku będę zmierzać. Widzę cel i sens. Mam pojęcie, co robić. Dziękuję wam.
Opinia uczestniczki kursu "Samoorganizacja"
 • Dziękuję za kurs. Jestem wdzięczny prowadzącemu i wsparciu technicznemu. To było bardzo przydatne. Spodobała mi się komunikacja w czacie, to, jak uczestnicy dzielili się wynikami i obserwacjami. Jesteście cudownymi ludźmi i życzę, żeby wszystkie wasze marzenia się spełniły, nawyki uformowały, a cele osiągnęły :) Kurs pomaga odwrócić uwagę od tego, co za oknem, pomyśleć o sobie i znaleźć siły, żeby przetrwać. Dziękuję. Dziękuję za organizację na najwyższym poziomie!
Opinia uczestnika kursu "Prawa obywatela Białorusi"
 • Dziękuję wam bardzo za możliwość poczucia w sobie wyjątkowej "supersiły"! Bardzo ważne jest to, żeby iść świadomie i zgodnie z algorytmem, bez zbędnej utraty czasu i zasobów, prosto do instytucji, od której zależy rozwiązanie zagadnienia. No bo przecież życzenia osiągania prawdy nie ma, jeśli wykonujemy niepoprawne ruchy, któe prowadzą do niedokończenia zaczętego.
  Wygodne to, żeby ludzie nie mieli wiedzy i możliwości do obrony swoich praw!
  Dość! Koniec! Nadeszła pora poznać swoje prawa!
Opinia uczestniczki kursu "Poszczególne kroki. Zapobieganie wypalenia. Regeneracja zasobów"
 • Wy naprawdę wzieliście nas za rękę i poprowadziliście, a my pozwoliliśmy nas prowadzić. I to jest cenne. Mam ochotę bez końca o tym opowiadać :) Chociaż właśnie to robię. Jak fajnie, że zdecywałam się spróbować! Dziękuję bardzo organizatorom i wam za siłę, której będziemy używać dla dobra swojego i kraju! Przytulam w myślach i dziękuję każdemu.
Opinia uczestnika kursu "Prawa obywatela Białorusi"
 • Spojrzenie na sprawy z pozycji tego, co mogę zmienić, a czego nie mogę, bardzo pomógł mi zmniejszyć poziom stresu. Kontynuuję pracę nad zmianą nawyków. Bardzo mocno zrozumiałem jak ważna jest zmiana negatywnych przyzwyczajeń na bardziej akceptowalne działanie. Chciałbym poradzić przyszłym uczestnikom, żeby nie skupiali się na porażkach i spadkach w czasie nauki. To przecież część procesu.
Opinia uczestnika kursu "Pomoc psychologiczna w nagłych wypadkach"
 • Jestem bardzo wdzięczna za ten kurs. Jasne, uporządkowane, z przykładami i konkretnymi instrukcjami. Być może chodzi o to, że po prostu interesuję się tematem, ale kurs był dla mnie fascynujący. A Elena tworzy ciepłą, przyjemną atmosferę na webinarium, miło jest słuchać jej filmów, co jest ważne dla percepcji tematu.
Opinia uczestnika kursu «Polityka publiczna»
 • Dzięki za świetny kurs! Najcenniejszą dla mnie była komunikacja w społeczności "nie obojetnych" ludzi i oczywiście możliwość bezpośredniej komunikacji z Pavlem Usovym. Wszystko to dodaje motywacji do dalszego rozumienia kwestii i problemów naszej polityki.
TOP