Dołącz się

Tworzymy Białoruś państwem nowej generacji

Rozwój demokratycznej, wolnej Białorusi wymaga aktywnego udziału Białorusinów w życiu publicznym, praktycznej wiedzy i umiejętności, wsparcia podobnie myślących ludzi oraz dostępu do najbardziej progresywnych idei. Właśnie dlatego wspieramy projekty edukacyjne, których celem jest rozwój silnego społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi. Dołącz się

Сделаем Беларусь государством новой генерации

Nasze projekty

0
Użytkowników

na platformie szkoleniowej
0
Wolontariuszy

w drużynie
0
Rozmów

z ekspertami
0
Kursy edukacyjne

na platformie
0
Master class

Zapraszamy wolontariuszy i partnerów do współpracy

Wsparcie organizacji charytatywnych to nie tylko pieniądze

Opinie

uczestników kursów
 • Dziękuję. Z pomocą waszego kursu wyszłam z mrocznej przestrzeni bezradności.
  Udało mi się złapać oddech pełną klatką piersiową, rozejrzeć się, zrozumieć siebie i ludzi obok. Zrozumiałam co będzie moim kolejnym krokiem i w jakim kierunku będę zmierzać. Widzę cel i sens. Mam pojęcie, co robić.
  Dziękuję wam.

  Opinia uczestniczki kursu "Poszczególne kroki. Zapobieganie wypalenia"
 • Dziękuję za kurs. Jestem wdzięczny prowadzącemu i wsparciu technicznemu. To było bardzo przydatne. Spodobała mi się komunikacja w czacie, to, jak uczestnicy dzielili się wynikami i obserwacjami.
  Jesteście cudownymi ludźmi i życzę, żeby wszystkie wasze marzenia się spełniły, nawyki uformowały, a cele osiągnęły :) Kurs pomaga odwrócić uwagę od tego, co za oknem, pomyśleć o sobie i znaleźć siły, żeby przetrwać. Dziękuję.
  Dziękuję za organizację na najwyższym poziomie!

  Opinie uczestnika kursu "Samoorganizacja"
 • Dziękuję wam bardzo za możliwość poczucia w sobie wyjątkowej "supersiły"! Bardzo ważne jest to, żeby iść świadomie i zgodnie z algorytmem, bez zbędnej utraty czasu i zasobów, prosto do instytucji, od której zależy rozwiązanie zagadnienia. Gdyż czasem nie ma siły dalej walczyć o prawdę, przez to, że się wykonuje nieefektywne działania.
  Władzy na rękę, że ludzie nie mają wiedzy i możliwości do obrony swoich praw!
  Dość! Koniec! Nadeszła pora poznać swoje prawa!

  Opinia uczestnika kursu "Prawa obywatela Białorusi"
 • Wy naprawdę wzieliście nas za rękę i poprowadziliście, a my pozwoliliśmy nas prowadzić. I to jest cenne.
  Mam ochotę bez końca o tym opowiadać :) Chociaż właśnie to robię. Jak fajnie, że zdecywałam się spróbować! Dziękuję bardzo organizatorom i wam za siłę, której będziemy używać dla dobra swojego i kraju!
  Przytulam w myślach i dziękuję każdemu.

  Opinia uczestniczki kursu "Poszczególne kroki. Zapobieganie wypalenia"
 • Spojrzenie na sprawy z pozycji tego, co mogę zmienić, a czego nie mogę, bardzo pomogło mi zmniejszyć poziom stresu.
  Kontynuuję pracę nad zmianą nawyków. Zrozumiałem jak ważna jest zmiana negatywnego przyzwyczajenia na bardziej akceptowalne działanie. Chciałbym poradzić przyszłym uczestnikom, żeby nie skupiali się na porażkach i spadkach w czasie nauki. To przecież część procesu.

  Opinie uczestnika kursu "Samoorganizacja"
 • Bardzo dobrym pomysłem jest nauczanie i przekazywanie wiedzy w tym formacie za darmo. Będę nadal korzystać z waszej platformy i subskrybować was wszędzie.

  Opinia uczestnika kursu "Antypropaganda"
 • Jestem bardzo wdzięczna za ten kurs. Jasne, uporządkowane, z przykładami i konkretnymi instrukcjami. Być może chodzi o to, że po prostu interesuję się tematem, ale kurs był dla mnie fascynujący. A Elena tworzy ciepłą, przyjemną atmosferę na webinarium, miło jest słuchać jej filmów, co jest ważne dla percepcji tematu.

  Opinia uczestnika kursu "Pomoc psychologiczna w nagłych wypadkach"
 • Kurs jest po prostu wspaniały! Udało mi się zrozumieć siebie i osiągnąć dyscyplinę. Dalej - więcej i lepiej! Powodzenia!

  Opinia uczestnika kursu "Cel. Plan. Wynik.”
 • Dzięki za świetny kurs! Najcenniejszą dla mnie była komunikacja w społeczności "nie obojetnych" ludzi i oczywiście możliwość bezpośredniej komunikacji z Pavlem Usovym. Wszystko to dodaje motywacji do dalszego rozumienia kwestii i problemów naszej polityki.

  Opinia uczestnika kursu "Polityka publiczna dla początkujących"
TOP